Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність, Вт | 50 Вт |
| Напруга, В | 100-305 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Прожекторі |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 043,10 ₴





