Світильник висотний лінійний VIDEX HB022 50W 5000K 220V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Форма | Прямокутна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Максимальна потужність лампи | 50 Вт |
| Максимальна потужність світильника | 50 Вт |
| Матеріал основи | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал плафона | Поликарбонат |
| Місце встановлення | Стельові |
| Монтаж | Підвісні |
| Призначення | У підвал, В гараж, В під'їзд,Для РКХ,Для АЗС, ДЛЯ склада, ДЛЯ технічних приміщень, ДЛЯ виробничих приміщень |
| Напруга мережі | 185-265 В |
| Особливості | З лампою в комплекті, Вологозахищені |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Промислові |
| Тип джерела світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Тип монтажа | Підвісні |
| Колір основи | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628,20 ₴












