Світильник лінійний VIDEX 48W 4000K 1.2М IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 74 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина (мм) | 87 |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP65 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал основи | Поликарбонат |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік, Лм (LED) | 5280 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль (не змінне джерело світла) |
| Тип монтажа | Накладні |
| Колір основи | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Основні атрибути | |
| Колірна температура | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810,10 ₴









