Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 83 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 409 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал плафона | Полімер |
| Потужність, Вт | 30 Вт |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік, Лм (LED) | 3300 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Сірий |
| Ширина, мм | 109 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898,80 ₴










