Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колірна температура | 4500K |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1157 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 30 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (мм) | 22 |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP20 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал основи | Пластик |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік, Лм (LED) | 1450 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль (не змінне джерело світла) |
| Тип монтажа | Накладні |
| Колір основи | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245,60 ₴










