Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність, Вт | 100 Вт |
| Напруга, В | 220 В |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 183 ₴




