
Лампа світлодіодна Feron LB-424 12V COB 3W G4 4000K
89,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 14832
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Світловий потік | 240 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 38 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал колби | Силікон |
| Місце встановлення | Для настільної лампи, Для люстри,Для стельових світильників |
| Потужність, Вт | 3 Вт |
| Призначення | Побутові |
| Напруга, В | 12 |
| Розміри | 10х38 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма колби | Капсула |
| Колір колби | Прозорий |
| Колірна температура | Нейтральний |
| Ширина | 10 мм мм |
| Ширина, мм | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,60 ₴



