Режими роботи: High - режим максимальної яскравості. Видає 100% яскравості працює до 3 годин. Medium - режим середньої яскравості. Видає 50% яскравості працює до 8 годин. Low - режим мінімальної яскравості. Видає 20% яскравості працює до 16 годин. SOS - режим передачі світлового сигналу про допомогу. Сигнал SOS передається з максимальною яскравістю. Керування прожектором: Увімкнути - одне короткочасне натискання на кнопку у вимкненому стані. Вимкнути - одне короткочасне натискання на кнопку у ввімкненому стані після режиму «SOS». Перемикання між режимами - короткочасне натискання кнопки у ввімкненому стані. Керування режимами прожектора здійснюється за допомогою однієї кнопки розташованої позаду на його корпусі. <iframe width="315" height="560" src="https://www.youtube.com/embed/CNZSWNqZ-CM" title="Прожектор LED акумуляторний 1400Lm 5000K VL-FSO4-205-S VIDEX" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Световой поток | 140 лм |
| Цветовая температура | 5000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 2 года |
| Источник питания | От аккумулятора |
| Класс защиты | IP65 |
| Мощность, Вт | 16 Вт |
| Напряжение, В | 3,2 В |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет свечения | Нейтрально-білий |
Информация для заказа
- Цена: 1 302,30 ₴







