Режими роботи: High - режим максимальної яскравості. Видає 100% яскравості працює до 3 годин. Medium - режим середньої яскравості. Видає 50% яскравості працює до 8 годин. Low - режим мінімальної яскравості. Видає 20% яскравості працює до 16 годин. SOS - режим передачі світлового сигналу про допомогу. Сигнал SOS передається з максимальною яскравістю. Керування прожектором: Увімкнути - одне короткочасне натискання на кнопку у вимкненому стані. Вимкнути - одне короткочасне натискання на кнопку у ввімкненому стані після режиму «SOS». Перемикання між режимами - короткочасне натискання кнопки у ввімкненому стані. Керування режимами прожектора здійснюється за допомогою однієї кнопки розташованої позаду на його корпусі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Световой поток | 60000 лм |
| Цветовая температура | 5000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 года |
| Класс защиты | IP65 |
| Мощность, Вт | 400 Вт |
| Напряжение, В | 100 - 240 В |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет свечения | Нейтрально-білий |
Информация для заказа
- Цена: 5 890,40 ₴






