


Світильник аварійний TITANUM "Вихід" односторонній (TL-EM101-S)
365,30 ₴
- В наявності
- Код: 11621
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний TITANUM "Вихід" односторонній (TL-EM101-S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | Від акумулятора |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Максимальна потужність лампи | 0.8 Вт |
| Максимальна потужність світильника | 0.8 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Місце встановлення | Стельові |
| Монтаж | Підвісні |
| Призначення | У підвал, В гараж, В під'їзд,Для РКХ,Для АЗС, ДЛЯ склада, ДЛЯ технічних приміщень, ДЛЯ виробничих приміщень |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Особливості | З лампою в комплекті |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аварийные |
| Тип джерела світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Тип монтажа | Підвісні |
| Колір основи | Сріблястий/Зелений |
| Колір плафона | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,30 ₴



