


Світильник лінійний магістральний VIDEX BNWL04 40W 5000K 220V 1.2М IP65
884,50 ₴
- В наявності
- Код: 11433
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник лінійний магістральний VIDEX BNWL04 40W 5000K 220V 1.2М IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір плафона | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 1265 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 50 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Глибина (мм) | 63 |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP65 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал основи | Поликарбонат |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік, Лм (LED) | 6400 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль (не змінне джерело світла) |
| Тип монтажа | Накладні, підвісні |
| Колір основи | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884,50 ₴



