Світильник світлодіодний для скляних полиць LEDUA N4-4-300 300мм 12V 3W 300lm COB 6000К чорний
262,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 9411
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Товари, що мають різну довжину і вагу, при одному замовленні, можуть відвантажуватись декількома місцями.
Товари, що мають різну довжину і вагу, при одному замовленні, можуть відвантажуватись декількома місцями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDUA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідний струм, не більше | 0.25 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Порошкове фарбування |
| Світловий потік | 300 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262,20 ₴









