Світильник світлодіодний для скляних полиць LEDUA N38-800 800мм 12В 10.4Вт 6000K чорний
643,30 ₴
- В наявності
- Код: 9457
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Товари, що мають різну довжину і вагу, при одному замовленні, можуть відвантажуватись декількома місцями.
Товари, що мають різну довжину і вагу, при одному замовленні, можуть відвантажуватись декількома місцями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDUA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідний струм, не більше | 0.87 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 10.4 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Покриття | Порошкове фарбування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,30 ₴










