Світильник світлодіодний для скляних полиць LEDUA N38-300 300мм 12В 3.9Вт 4500K
468,50 ₴
- В наявності
- Код: 9432
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Товари, що мають різну довжину і вагу, при одному замовленні, можуть відвантажуватись декількома місцями.
Товари, що мають різну довжину і вагу, при одному замовленні, можуть відвантажуватись декількома місцями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDUA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідний струм, не більше | 0.33 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Потужність | 3.9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Покриття | Анодоване |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,50 ₴










