

Настінно-стельовий світильник Lemanso LM32003 Глобус 20W 1600Lm 6500K IP65 круглий
172,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 6488
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP65 |
| Максимальна потужність лампи | 20 Вт |
| Максимальна потужність світильника | 20 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Місце встановлення | Настінні, стельові |
| Монтаж | Накладний |
| Призначення | У підвал, В гараж, В під'їзд,Для РКХ,Для АЗС, ДЛЯ склада, ДЛЯ технічних приміщень, ДЛЯ виробничих приміщень |
| Напруга мережі | 180-265 В |
| Особливості | З лампою в комплекті, Вологозахищені |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Промислові |
| Тип джерела світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Тип монтажа | Накладні |
| Колір основи | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,20 ₴



