

Настінно-стельовий світильник Lemanso LM32012 Атлас EKO 15W 1125Lm 6500K IP65 овальний
123,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 6485
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Світловий потік | 1125 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP65 |
| Максимальна потужність лампи | 15 Вт |
| Максимальна потужність світильника | 15 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Місце встановлення | Настінні, стельові |
| Монтаж | Накладний |
| Призначення | У підвал, В гараж, В під'їзд,Для РКХ,Для АЗС, ДЛЯ склада, ДЛЯ технічних приміщень, ДЛЯ виробничих приміщень |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Особливості | З лампою в комплекті, Вологозахищені |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Промислові |
| Тип джерела світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Тип монтажа | Накладні |
| Колір основи | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,20 ₴



