



Світильник меблевий Пітон Lemanso LM31007 T5 5W 500Lm 6500K 300 мм
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 5178
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маємо потребу наголосити, що Кельвіни і Люмени від різних брендів, можуть відрізнятись. Також можлива різниця, при придбанні товару з деяким проміжком часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 33 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (мм) | 23 |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP20 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал основи | Пластик |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік, Лм (LED) | 500 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль (не змінне джерело світла) |
| Тип монтажа | Накладні |
| Колір основи | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴



