
Оповіщувач світловий Вихід / Exit Lemanso LMB3300 двосторонній + стрілка-покажчик напрямку руху 2 шт. 3W 185-265V
323,80 ₴
- В наявності
- Код: 2895
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Lemanso LMB3300 – двостороння аварійна світлодіодна табличка "Вихід" та 2 наклейки. Світловий оповіщувач (українською та англійською мовами) використовується для облаштування протипожежної, тривожної сигналізації. Евакуаційне освітлення безпеки та резервне освітлення "Вихід" служить покажчиком напряму виходу та необхідно: для виставкових залів, ЖКГ, у торгових центрах, медичних, навчальних та адміністративних закладів.
Світильник постійно світиться, у разі відключення електроенергії переходить в автономний режим від акумулятора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | Від акумулятора |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Максимальна потужність лампи | 3 Вт |
| Максимальна потужність світильника | 3 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Місце встановлення | Стельові |
| Монтаж | Підвісні |
| Призначення | У підвал, В гараж, В під'їзд,Для РКХ,Для АЗС, ДЛЯ склада, ДЛЯ технічних приміщень, ДЛЯ виробничих приміщень |
| Напруга мережі | 185-265 В |
| Особливості | З лампою в комплекті |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип джерела світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Тип монтажа | Підвісні |
| Колір основи | Сріблястий/Зелений |
| Колір плафона | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323,80 ₴



