Товари, що мають різну довжину і вагу, при одному замовленні, можуть відвантажуватись декількома місцями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDUA |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 0.3 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір діода | 7,8х34,5 мм |
| Сила тока | 60 мА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,10 ₴



